Hakkımızda

Mutlucan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı denetiminde ruhsatlandırılan ve 2006 yılında Ankara Altındağ ilçesinde faaliyetine başlamış yaklaşık 12 yıldır uzman kadrosuyla özel eğitim desteğine ihtiyaç duyan bireylere eğitim desteği sunmaktadır.

Eğitimde kaybedilecek fert yoktur ilkesinden hareketle Özel eğitimdeki son gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenileyen değişimlere açık, bilimselliği ön planda tutan bir eğitim kurumuyuz.

Hizmete başladığımız günden beri daha iyiye ve daha güzele ulaşmak için hedeflerini daima yüksek tutan kurumumuz şimdiye kadar birçok öğrencimizi kendine yeten, özgüveni yüksek akademik olarak yaşıtlarıyla aynı seviyeye ulaşmış özgür bireyler olarak topluma katılmalarına katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

          Bundan sonrada Mutlucan özel eğitim merkezi olarak çalışmalarımıza aynı şevk ve titizlikle devam edip, mutlu ve özgür bir toplum hayalimize öğrencilerimiz, ailelerimiz ve çalışanlarımızla birlikte yürümek dileğiyle…

Saygılarımızla…

x

 

Explore Smarty